Herkes başarının olduğu yerde olmak ister. Peki ya siz?

Boray Emlak Ailesi, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir topluluk olma hedefini benimsemektedir. Boray Emlak Ailesi üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem vermiştir.

  • İşe alırken çok seçici olan.
  • Çalışanları heyecan verici hedeflere kilitleyen ve yüksek performans standartlarıyla yöneten.
  • Çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı veren.
  • Üstün performansı ödüllendiren bir yönetim ekibi oluşturmaktır.

Avantajlarınız Neler?

Nitelikli İşgücünü Topluluğa Kazandırma

Nitelikli iş gücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı; Seçme ve işe almada küresel bakış açısı ve proaktif yaklaşımla şirketin geleceğe yönelik iş gücü ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Ödüllendirme

Çalışanların kendi iş sonuçlarının sorumluluğunu almalarını teşvik etmek, Çalışanların katkılarını, başarılarını ve yüksek performansını tanımak ve ödüllendirmek İnsan Kaynakları’nın amacıdır.

Çalışanların Gelişimine Yatırım Yapma

Nitelikli ve başarılı bir iş gücü oluşturmak amacıyla çalışanların gelişimini yönlendirmek İnsan Kaynakları’nın ana sorumluluğudur.

Herkes başarının olduğu yerde olmak ister. Peki ya siz?

Boray Emlak 17 yıllık deneyim ve sürdürülebilir başarısını çalışanlarının mutluluğuna ve vazgeçilmez değerlerine borçludur.

Çalışanların Motivasyonunu ve Bağlılığını Artırma

Güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamak İnsan Kaynakları’nın hedefidir.

Uyum

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın hızla Boray Emlak Ailesine entegre olmalarını sağlamak amacıyla, İşe Uyum Programı (Oryantasyon Programı) düzenlenir.