Hakkımızda

Hakkımızda

Boray Emlak kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim...

Boray Developments

Boray Developments yüksek kalitede lüks apartman ve villa projeleri inşası konusunda uzmanlaşmıştır. Yanı sıra, Kuzey Kıbrıs’ta satın alım konusunda ciddi olan ve kişiye özel tasarımlı mülk arzu eden kişilere sipariş üzerine de müteahhitlik hizmeti sunmaktadır...

Hizmetlerimiz

Kuzey Kıbrıs’ta hayalinizdeki evi satın aldıktan sonra, tatil eviniz, kiralık veya gelecek için yatırım amaçlı olmasına bakılmaksızın, mülkünüzün satın aldığınız günkü standartlarda korunması kaçınılmazdır. Sizin yokluğunuzda mülkünüzün gerektirdiği bakımı yerine getirmesi...

Boray Emlak Hakkında

Hakkımızda

Boray Emlak kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri "şirket kültürü" olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Boray Emlak şu an itibarı ile Lefkoşa ve Girne’de iki ayrı ofisi ve yirmiyi aşkın yerli ve yabancı personeli ile müşteri odaklı pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz "güven ve kalite" anlayışı ile başladığı hizmet stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. Boray Emlak, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Boray Emlak, 2007 yılında yürürlüğe giren 38/2007 sayılı Emlakçıların kayıt ve işlemleri yasası altında, KKTC içişleri bakanlığının verdiği 137 numaralı Emlakçı lisansının sahibidir.

Girne Satılık Villa

Referanslar

I sold my previous apartment through Boray Real Estates (Mr. Hüseyin). And I was so happy to deal with him. Now I'm going to deal my new apartment throught Boray as well. Thanks a lot.
Mr. Monfareed
Hayallerimizi gerçekleştirmemize ve “ilk evimizi” almamıza yardımcı olan BORAY AİLESİ’ne ve özellikle bizi en iyi şekilde yönlendiren Ziya Bey’e teşekkür ederiz.
Hasan Yüksel
Bana ilk günden itibaren göstermiş oldukları ilgi ve dostça yaklaşmasında çok etkilendim. Süreç boyunca doğru bilgi ve yönlendirmeleri sayesinde huzur dolu ve ferah bir daire sahibi olmamda teşekkür ederim.
Peyman Telgrafcıoğlu
Boray Emlağın çalışkan, iş bitirici elemanı Özlem Özçimen’in evlerimin satışında gösterdiği başarı ile takdirlerimi kazanmıştır. Teşekkür ederim.
Turgay Ersalıcı
Lefkoşa Satılık Daire

Başarılar ve Teşekkürler

  • Franklin Covey 5 Choice World record (49 Seconds) - Cafe Game - 2012
  • Salsa Jam festivali teşekkür ödülü - 2008
  • Akıncılar Gençlik Kulübü teşekkür ödülü - 2008
  • Kanser Hastalarına Yardım Derneği ödülü - 2011
  • Kanser Hastalarına Yardım Derneği Onur ödülü - 2009
  • KT Ortopedik Özürlüler Derneği teşekkür ödülü - 2010
  • Salsa Jam DreanTeam teşekkür ödülü - 2011
  • KT Bisiklet Federasyonu teşekkür ödülü - 2009